Únorový trénink s Wolfgangem Harrerem

01.03.2010

Poslední únorový víkend zorganizovala Míša Tomcová víkendové cvičení pod vedením velmi zkušeného trenéra a chovatele pana Wolfganga Harrera z Rakouska. Nechtěli jsme si to nechat ujít, a tak jsme se přihlásili s Laruškou i Maxíkem. Bocinka z důvodu hárání nastoupit nemohla (příště určitě nastoupí). Trénink byl 2x v sobotu a 1x v neděli dopoledne. Skupinky byly po 5ti pejscích, takže se nikde dlouho nečekalo a stále jsme byli v pohybu. Dokonce nám hned v sobotu dopoledne vysvitlo sluníčko, a tak se cvičilo hned veseleji, a to nejen nám zmrzlým pánečkům, ale hlavně pejsanům. Ráno byli všichni našlápnutí energií, a tak to šlo i pěkně svižně. V odpoledních hodinách byla na pejscích už znát trochu únava, ale i tak všichni pěkně zvládali zadané disciplíny.
Na oběd jsme všichni zajeli do nedaleké restaurace, kde opravdu velice dobře vařili a bylo tam příjemné posezení. Na večer jsme se tam zastavili ještě něco slupnout a pak hurá do postele. Míša pro nás zařídila moc pěkné ubytování nedaleko místa tréninku, takže jsme se všichni, kdož tu přespávali, vyspali příjemně a druhý den jsme mohli opět nastoupit na výcvik. Tentokrát nás počasí trochu zlobilo, protože foukal studený vítr, ale to zřejmě opět vadilo jen nám zmrzlotinám pánečkům, pejsani běhali jako by nic, louže nelouže, bláto nebláto. :D V neděli dopoledne už byla jen jedna skupinka, a tak jsme trénink trochu protáhli až do oběda.
Při dobrém obědě jsme ještě shrnuli trénink, poděkovali panu Harrerovi za skvěle vedený výcvik a rozloučili se.
Moc a moc děkuji Míše za skvělý víkend, výbornou organizaci, dobře zvolené terény a hlavně za pozvání pana Harrera. Určitě nejen já jsem si odnesla spoustu zajímavých poznatků, které určitě začlením do dalšího výcviku. Už teď se moc těšíme na další! ;)
Nabízíme Vám zde několik fotek z tréninku, které zachycují tu skvělou atmosféru, která tam byla. A také koukněte SEM k Míše T., která má také spoustu krásných fotek.