DUOCACIB Brno 2018

A tak jsme vyrazili na výstavu.. ano, vlastně si to ani jiný začátek nezaslouží. Půl roku jsme s kamarádkou Vlastou plánovaly, zda na výstavu pojedeme a který den si vybereme. Nakonec padla volba na sobotu, protože měl posuzovat holanský rozhodčí, na které jsme ještě nikdy nebyli. Nicméně pan rozhodčí se dva dny před výstavou omluvil z důvodu nemoci, a tak jsme po roce opět vyrazili na českého rozhodčího Ing. Františka Kordu. 

Z našeho týmu vypadla nakonec Gaia, která měla mít svou premiéru v kruhu výstavním. Ale pár dní před výstavou jí na přední noze vyhnisal absces a rána byla otevřená, tudíž není potřeba pokoušet takto infekční prostředi a raději jsme ji nechala s pánečkem doma. Takže jsme jeli ve čtyřech - já s Vlastou za psí tým to byl Hawkey (bohužel kožíšek zapomněl doma), Terrýsek, Era a také Essinka, která si rovněž zapomněla většinu chlupů doma.

V Brně jsme se sešli se spoustou přátel a hlavně se Zuzkou T a její Nikou a Evou H a jejím Jasonem. Výsledky nebyly nakonec tak špatné. :-) Já jsem krom svých hafanů nastoupila do kruhu také se svěřinkyní od Karolíny, která byla tou dobou v zahraničí a nemohla si Medi vystavit sama. Věřím, že ostudu jsme si spolu neuřízly a ze 14 mladých fenek jsme urvaly krásné 3.místo. Děkuji za důvěru Kájo!


Madame Bovary Du Bois De La Rayere

Do kruhu jsem také nastoupila se svým odchovem - Nikou - Dream Domenika Evigold a společně jsme obhájily loňské prvenství z pracovní třídy. Nika je od Zuzky krásně vycepovaná, stojí jako pikolík a běhá moc pěkně soustředěně. Je vždy radost předvádět takto připravené psy. 

Společně s Nikou nastoupila do kruhu i její sestra Rose, která se prezentovala se svojí paničkou Janičkou. Holky se moc snažily, ale tentokrá to bylo za známku Velmi Dobrá. I tak holkám gratuluji a jsem ráda, že jsem je mohla vidět.

Erunka oproti tomu nastoupila se svou chovatelkou Zuzkou, aby si to taky jednou spolu "užily". :-) A společně ve velmi silně obsazené třídě šampionek taktéž obhájily třetí místo z loňska. 

Dream Domenika Evigold Era z Botičských Meandrů

 

Essinku jsem svěřila do rukou zkušené Zuzky. Bohužel nebyla v kruhu moc jistá a úplně se nepředvedla, jak bychom si přáli. Nicméně nakonec v početné třídě otevřené společně holky vyběhaly krásné V4. Essinka pak odjela se svou paničkou Mirkou domů. Budeme ji tady mít zase na jaře a společně se připravovat na OVVR. 

 
Essencia Evigold 2 roky 

 

Kamarádka Vlasta ve obou početně obsazených třídách získala s oběma kluky známku Výborná. Kdyby měl Hawkey více chlupů, jistě by získal i lepší ocenění. Ale holt ve třídě šampionů to na umístění nebylo. Takže snad příště!

Moc všem gratuluji, jsem ráda, že jsem viděla přátele i známé, ale zase chvíli pauza od výstav. :-) Moc děkuji Vlastě, že tu se mnou strávila celý víkend. Věřím, že si to užila jako já!