Klubová výstava Oslavany 2016

Letos jsme se rozhodli zúčastnit této klubové výstavy, která se koná v krásném parku Oslavanského zámku. Cesta je tam od nás sice dlouhá, ale protože vypsali dva anglické rozhodčí, kteří nás lákali, tak jsme se rozhodli přihlásit. Já jsem jela se svojí Erunkou, a také naší mladou nadějí Essinku, připojil se k nám modrý chlapeček Badík (Eric Evigold) a také Zuzka a její temperamentní Nika (Dream Domenika Evigold).

Předpověď počasí byla neveselá a také že nás to dvakrát pěkně propláchlo, ale nejsme z cukru a vytrvali jsme! Ačkoliv nám to trochu vyplavilo stan :) Ale přežili jsme. V tu chvíli jsme ještě nikdo netušil jak velké a milé překvapení nás na této výstavě čeká. 

Pozitivní zprávy započaly hned výhrou naší mladé Essi ve třídě dorostu, kam nastoupilo 8 moc pěkných mladých fenek. Essinku předváděla Kája Š., za což jí moc děkuji. Bravůrně si s naší tvrdohlavou Essi poradila a zaslouženě si vyběhaly první místo (pěkně u toho také zmokly). Bráška Badík neměl tak velkou konkurenci. Do třídy dorostu nastoupili pouze dva pejsci, ale za to si zapomněl doma svůj kožíšek, takže VN2, ale s moc pěkným posudkem. :)

Essencia Evigold 8 měsíců - tř. dorostu VN1 (8)

 

Do mezitřídy nastoupila naše Nikuška. Velké naše přání bylo, aby si Nika odvezla CAC. Toto přání se nám nejen splnilo, ale v tu chvíli jsme netušili, že Nika vzápětí také vyhraje Klubového vítěze a následně BOB!! Když holky spolu po dlouhém čekání nastupovaly do kruhu o BIS, tak jsme si všichni mohli pěsti a palce umačkat. Rozhodčí nás velmi dlouho a kvalitně napínali.. a vítězem je... GOLDEN RETRIEVER. Takovou radost jsem snad neměla nikdy! Slzy mi tekly proudem a radost nebrala konce. Myslím si, že kdyby se v tu chvíli někdo Zuzky zeptal, jak se jmenuje, tak si zaručene nevzpomněla! :) Při vzpomínce na tento úspěch se mi okamžitě nahrne úsměv do tváře a zalije mě pocit velkého štěstí. Jsem velmi šťastná hlavně za Zuzku. Takový úspěch se málokdy zažije a jsem moc ráda, že "los" padl právě na ty naše holky. Takže Zuzi ještě jednou velká gratulace!

Dream Domenika Evigold 21 měsíců - CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS

 

Naše Erunka ve třídě vítězů se také pěkně umístila - V2, res.CAC - za velmi pěknou fenečkou z Polska. Eru si výstavu užila, z počátku mě trochu vyškolila v běhání, ale pak si reputaci napravila. :) Dostala menší úplatek :D od kamarádky, která na výstavu přivezla moc dobrou buchtu.

Era z Botičských Meandrů 4 roky - tř. vítězů V2, res.CAC