KV Oslavany 2010

V sobotu 18.9. se v krásném prostředí Oslavanského zámku konala již druhým rokem klubová výstava RK CZ. Počasí vyšlo na jedničku, krásně nám svítilo sluníčko, a tak to všem zvedalo náladu.

Já jsem přihlásila naši nejmladší Bocinku do třídy mladých s obsazením 18ti fenek. Posuzovala nás paní rozhodčí z Velké Británie Mrs.P.Butterworth. Bocka měla zrovna dobrý den na vystavování a předváděla se velmi pěkně, trpěla všechny moje korektury a výmysly velmi trpělivě. :D Přesto jsme si z kruhu odnesly známku velmi dobrá a na můj vkus velmi stručný posudek.

K mé veliké radosti třídu mladých vyhrála má oblíbená fenka Afrodíté Flores Vitae, která titulem V1, CAJC dokončila junior šampiona CZ a moc jí k němu gratulujeme!!

 

 

 

Několik fotek Bocky z kruhu:

při posuzování při čekání v kruhu

 

Šťastná náhoda tomu asi chtěla, byla jsem požádána o předvedení Bocky polobrášky (z otcovy strany) Calipsa Tichý don, kterému bylo právě necelých 13 měsíců a nastupoval do třídy mladých. Mladý "Kal" je velmi temperamentní a chuť předvádět se podědil po svém tatínkovi. Kal se v kruhu (až na pohyb) předvedl velmi pěkně a v konkurenci 17ti pejsků jsme si spolu vyběhali známku Výborná a dokonce s třetím místem!! Majitelům Kala velice gratuluji k tak nádhernému psovi a vřele doufám, že se budeme i nadále setkávat na výstavách.

Calipo Tichý Don - V3

 

Na výstavu se také přišla podívat štěňátka z posledního vrhu CHS z Botičských Meandrů (vrh D) - hned 4 dorazila - Dina (hnědá), Diana (stříbrná) a oba kluci Dante a Diego. Všechna jsem je pomuchlala a jsou všichni naprosto úžasní!! Taky jsme si všichni udělali společnou fotku s taťkou Montym:


z leva: Dina, Dante, Monty, Diego a Bocka

 

Několik portrétů štěňátek:

Dante
pan modrý
Dina
slečna hnědá
Diego
pan zelený
Diana
slečna stříbrná

 

A na závěr jsem požádala Veroniku H., aby mi postavila Bocinku do postoje, abych si ji mohla vyfotit. Verča prostě umí: