Malé ohlédnutí za posledními dny

Ve čtvrtek jsem se domluvila s Janou K. a vyrazila jsem za nimi do Hradce na procházku. Chvilku jsem bloudila, ale nakonec jsem šťastně našla ten správný domeček. Kousek po chodníku a hned jsme byli na pěkné a rozlehlé louce. Měla jsem sebou pouze Larušku, protože Bocinka se stále léčí s ocáskem. A tady je několik momentek... Z Dorky roste krásná goldení slečna.

celá fotogalerie zde »»

 


 

V sobotu jsem dostala pozvání přijet okouknout měsíční štěňátka plemene cane corso do chovatelské stanice Red Witch. Společně se mnou také přijela naše kamarádka Vanda, která si odtud před rokem přivezla "malou" Bree. Dlouho jsme se neviděly a já měla šanci po roce opět Bree i Vandu vidět. Z Bree už je velikánská slečna. Společně s Vandou, hafanama a Marcelou jsme také podnikli malou procházku, aby se ti starší vyběhali a štěnda se zatím vychrněla na velké focení.

Fotky z procházky najdete zde. A prcky z CHS Red Witch najdete tady. Moc děkuji za pozvání a věřím, že se ještě do odchodu prcků uvidíme.

 


 

A jelikož v neděli se udělalo naprosto nádherné počasí, tak jsme na procházku nevytáhli jen pejsany, ale také náš foťák. No a tentokrát to bylo opravdu velmi plodné. Bocínek házela jeden xichtík za druhým, však se také můžete přesvědčit v našem fotoalbu...

celá fotogalerie zde »»