MVP Intercanis Brno 2010

V sobotu jsem se s naší nejmladší Bocinkou (14 měsíců) zúčastnila mezinárodní výstavy v Brně. Nastoupily jsme spolu do třídy mladých. Posuzovala paní Věra Vítková ze Slovenska. Ačkoliv jsme byli v jednom kruhu i se psy, tak posuzování šlo poměrně rychle, protože pejsků bylo poměrně málo (chyběla třída dorostu i štěnat). Společně s Bockou do kruhu nastoupila také její sestra z vrhu Bára (v PP Brita), kterou se nabídla vystavit naše chovatelka Mirka. Do třídy mladých fenek nastoupilo 11 kousků. Bocce se tentokrát moc nechtělo stát, ale za to mě mile překvapila s pohybem.
Bocky sestra si vyběhla známku velmi dobrá. Bohužel moc nechodí na výstavy, a tak jí chybí disciplína na vodítku a navíc neměla upravený kožíšek. Ale i tak dostala pěkný posudek. My jsme dostaly s Bocinkou známku výborná a pak jsme šly běhat o pořadí. Nakonec jsme si vybojovaly krásné třetí místo! Jsem velmi šťastná, protože je to naše první pořadí z mezinárodní výstavy v třídě mladých.
Za foto v článku a podporu moc děkuji Evě Hubíkové. Za podporu, milou společnost děkuju naší chovatelce Mirce. Fotky z víkendových procházek pak najdete v naší fotogalerii.

Bocka posudek:
14ti měsíční fena, dobrá síla kostry, velmi pěkná hlava, dobrý krk, hrudník přiměřený věku, korektní zaúhlení, prostorný pohyb.