Národní výstava psů Brno 2016

Jelikož na tuto výstavu vypsali rozhodčího, kterého už dlouhou dobu "naháním" kvůli posudku na svou fenku, tak jsem neváhala. Jedná se o polského chovatele zlatých retrívrů Andrzej Stępińskiho. Na výstavě jsme si dali sraz hned s několika dalšími kamarády a také přijeli dva kluci z našeho E vrhu se svými páníčky. 

Jelikož se přihlásilo poměrně málo zlatých retrívrů, tak pan rozhodčí ještě posoudil cca 40 labradorů a pak jsme šli na řadu my. Kluci - Badík s Maxíkem byli ve třídě dorostu sami. Badík stále zcela bez chlupů, ale protože Maxík ještě musí pracovat na předvení, tak Badík vyhrál. Oba kluci dostali známku VN a moc pěkné posudky. Jsem ráda, že se přijeli zúčastnit. Až Badíkovi doroste kožíšek, tak bude jistě vypadat více golden :) Pro Sabinu s Maxíkem to byla teprve 2.výstava vůbec. Jsem ráda, že si to zkusili i na větší výstavě. :) A hlavně jsem je moc ráda viděla.

Maxík a Badík ....kluci pojali výstavu po svém :)

 

V mezitřídě nastoupila Zuzka s Nikou. Pan rozhodčí byl Nikuškou okouzlen. Nechal ji mezitřídu vyhrát a následně jí udělil i titul Národní vítěz. Bohužel kvůli výše nesenému ocásku, který si Nika prostě nemůže prozatím odpustit, jí nedal titul BOB. Ale i tak si myslím, že Zuzka odjížděla z výstavy velmi spokojená. V třídě vítězů za psy vyhrál náš kamarád Hawkey s Vlastičkou, který stejně tak získal titul Národní vítěz. Oběma holkám moc gratuluji, obě si svůj titul zasloužily!

Dream Domenika Evigold - mezitřída CAC, Národní vítěz Nika & Hawkey - oba titul národní vítěz

 

Naše Erunka nastoupila do třídy vítězů. Určitě se tam neztratila a ačkoliv si myslím, že ten den běhala opravdu famózně, tak na pana rozhodčího běhala moc líně, a tak tentokráte V2,res.CAC, ale jinak s pěkným posudkem. :) Třídu vyhrála Gabča se svou fenkou Roxy, která má v pohybu přeci jen pořádný drive :) Takže jí tímto také moc gratuluji!

Moje Erunka <3 Era z Botičských Meandrů 4 roky - tř.vítězů V2, res.CAC