Naše WT E Třebíč podruhé

V sobotu 17.4. se pod vedením Retriever sportu konaly další WT v České Republice. Již v září jsem se v Třebíči pod taktovkou českých rozhodčích účastnila v Třebíči Working Testů se svou fenkou GR Laruškou, bohužel neúspěšně, ale se spoustou nových podnětů k tréninku. Jely jsme to spolu zkusit znovu.
Vstávaly jsme brzy a na nádraží jsme sebou nabraly naši kamarádku Janu, která se chtěla podívat, jak WT probíhají a také si zachytit nějaké okamžiky na kameru. Cesta do Třebíče byla poměrně dlouhá a my mazaly jako o závod, protože jsme to musel do 8 hodin stihnout k registraci. Přihlásila jsem nás opět do třídy E, která začínala 8:30h. Zvládly jsme to na čas, vklidu se nahlásily a pak se šly ještě projít před zahájením. Krom nás startovala v třídě E také Vlasta se svým GR Greenem, kteří jsou našimi partneři na tréninku. Také Jolča přihlásila svou mladou fenku Dafy do stejné třídy. Takže jsme měly velkou morální podporu a byly jsme rády, že tam máme známé tváře.
Počasí nám také přálo. Ráno bylo sice chladněji, ale za to svítilo sluníčko a během dopoledne se i poměrně oteplilo.
WT probíhalo tentokrát pod taktovkou rozhodčích z Velké Británie - Guy Bennett a Darren Hales. Celé zkoušky se nesly ve velmi přátelské atmosféře. Disciplíny byly postaveny velmi dobře ve velmi členitých terénech. Laruška pracovala s velikou soustředěností a přesností. Myslím, že jsme byly dobře sehraný tým, až na jednu disciplínu, kde jsem já zaváhala a vedlo to k větší bodobé ztrátě. Ponaučení pro příště. :) Po celkovém součtu dokončilo naši třídu 6 pejsků z 12ti a my s Laruškou jsme se umístily na krásné bramborové příčce - 4. místo se ziskem 150 bodů ze 170 možných.
Velice děkujeme za krásný den všem organizátorům, za krásný diplom a také za spousty nových poznatků, našim kamarádům za podporu a moc se těšíme na další WT, tentokrát v Milovicích. A všem, kteří uspěli, tak granulujeme! Vlasti, tobě taky!!!
Tentokrát jsme sebou neměli fotografa, a tak budeme čekat, jestli vyjdou fotografie od jiných a také na video od Janči. :) Já jsem nafotila několik fotografií z třídy L, které najdete v naší fotogalerii. Fotky od našeho kamaráda Jiříka najdete zde.

Výsledky všech účastníků naleznete zde.

Kamarádka Jana zpracovala video z WT, tak se na něj můžete podívat také.

Video 1: 1. disciplína


Video 2: 2., 3., 4. disciplína