NVP Brno 2010

V sobotu 25.9. jsem se s holkama zúčastnila již tradiční Národní výstavy psů v Brně. Přihlásila jsem Bocku naposledy do třídy mladých a Larušku do třídy otevřené. Posuzovala paní Čečrdlová. Velmi mě zajímal posudek od této rozhodčí na obě moje holky.
Na výstavu nás doprovodila naše chovatelka od Bocinky Mirka, díky které také máme foky z výstavy.

Bocka však v sobotu neměla den na vystavování. Byla rozmrzelá, vyloženě neveselá a nechtěla ani vrtět ocáskem. Následně jsem také zjistila proč. Bocka měla "mrtvý ocásek". Nechtěla si na něho nechat ani sáhnout. A tak posudek máme moc pěkný (viz. niže), ale kvůli té náladě jsme dostali známku velmi dobrá (9 fen). A výstavu jsme oslavili veterinářem.

Posudek Bocinka:
17ti měsíční světlá fenka, dobrý typ, správná síla kostry, velmi pěkná hlava, krk, dostatečné přední a pěkné zadní úhlení, pěkný hrudník, správná záď, ocas poněkud níže nasazen, dnes nemá dobrou náladu.

Za to posudek a ocenění Larušky mi udělalo velikou radost. Larča měla naopak velmi výstavní náladu, moc hezky se předváděla a paní Čečrdlová jí za to pěkně ocenila. Máme krásný posudek a známku VÝBORNÁ.

Posudek Laruška:
2,5 letá zlatá fenka, správný typ, lehce obdél. rámec, velmi pěkná hlava, krk, pevný hřbet, hluboký hrudník, správně nasazený prut, velmi pěkná srst, velmi dobré úhlení, tlapky, fenka by mohla mít na končetinách silnější kosterní podklad, milý projev.

Výstavy se také účastnila Eva a Verča Hubíkovi, jejich Apollón Flores Vitae získal ocenění V1, CAJC, čím dokončil Junior šampiona ČR. Moc gratulujeme!!

Společně s nimi byl Monty, otec naší Bocinky. A jelikož Mirka vzala na výstavu také Sáru (maminku naší Bocky), tak jsme udělali rodinné foto:

zleva: Monty, Bocka, Sára
(Bocínek se samozřejmě tváří jako IQ tykve :) )

V mezitřídě nastoupila naše kamarádka Sylva se svou fenkou Nelly a v konkurenci 9ti fenek si vyběhaly nádherný posudek a umístění V3. Moc a moc gratulujeme!!

 

A takto holky vypadaly po výstavě:

 


Více fotek z výstavy naleznete v naší fotogalerii.