Toulání po Toulovcových maštalích

V sobotu 21.3. jsme byli pozváni do Toulcových maštalí. Pozvala nás Jana s Markem, které doprovázela jejich labradorka Peggy a maličká boloňačka Queen. Počasí se vydařilo a sluníčko nám svítilo na cestu do TM. Jaké bylo překvapení po příjezdu, že se tam ještě drží sníh a je tam 1,5 stupně nad nulou. Naštěstí jsme byli dobře oblečeni a chůze v terénu nás také zahřála.
Vydali jsme se po červené stezce, která se pak napojovala na žlutou. Trasu jsme začínali od Toulcovy rozhledny a oklikou jsme se k ní zase vraceli. Cestou jsme skoro nikoho nepotkali, což nám vůbec nevadilo. Pesani řádili i v místní potůčku, přetahovali se o míček a asi úplně největší radost jim udělala taková menší bažina, ve které se Maxík s Peggy radostně vyrochňali. No do půli těla byli úplně černí!! Ale co, hlavně že z toho měli radost. :-) A my pak doma ve sprše taky… :-)))
Procházku jsme zakončili krátkým posezením v místní hospůdce, kde jsme se zahřáli nad teplým čajem a kávou.
Ač byly podmínky pro focení asi ty nejhorší, tak přesto se nám podařilo něco nafotit. Naše fotky najdete ve fotogalerii a fotky od Jany a Marka ZDE.