Vrh D oslavil 2.narozeniny

Stejně jako loni proběhla již tradiční oslava narozeniny našich štěňátek z vrhu D, která přišla na svět před dvěma roky. Naši tři stateční letos všichni podstoupili vyšetření kloubů s negativním výsledkem a také mají již všichni složenou maturitu v podobě OVVR. Obě fenky se také několikrát ukázaly na výstavním mole. Největší úspěch ulovila Nika, která na klubové výstavě získala titul BIS (Best In Show). 

Jsme rádi, že jsou všichni zdraví, plní života a energie a svým majitelům dělají velkou radost a přinášejí každý den spousty nových vzpomínek a zážitků. 

V pátek se na nás přijela podívat Zuzka a přivezla sebou Niku i babičku Lexy. Společně jsme vyrazili na mrazivou procházku a po ní dostali pejsani za odměnu zasloužený narozeninový dort (samozřejmě moc chutnal, jak jinak).

Takže co více jim přát než to, aby se jich drželo zdraví, neutuchající chuť do života, nevyčerpatelná energie a ať stále dělají radost svým rodinám. Máme Vás všechny moc rádi.

Cody a Nika s dortem  Rose slavila stylově na chaloupce v horách :)

 

Děkuji Janičce, majitelce Rose, za poslání narozeninového přání z hor, kde Rose se svou rodinou slavila Vánoce a také zde oslaví Silvestr. Posíláme pohlazení.

 

Erunka, Coudík, Nikuška a Lexynka