Výcvikový tábor Strmilov - Leština 2016

Opět nádherná dovolená!! Co víc říct a co víc si přát než to, že jsem společně s kamarády opět strávila nádherný týden v chatařské oblasti Leština u rybníka Komorník. Opět dobře krmena tamnější skvělou kuchyní, se skvěle připraveným výcvikem vedeným Jiřinkou Kantorovou. Cvičila jsem tentokrát opět s Codym a Erunkou. Opět jsem si odvezla spousty skvělých vzpomínek, opět jsme se všichni moc nasmáli a jedinou chybu to mělo, že to rychle skončilo.

Moc tímto děkuji Janičce M., která se mnou strávila týden na chatce a ještě mě vozila svým autíčkem. Bylo to super 7 dní pod jednou střechou. Díky Jani! Moc děkuji za skvělá setkání s Danuškou H. a Jiřinkou K. a výborná povídání, mimo jiné také s rodinou Blanky a Míry A. 

Po celý týden nám přálo naprosto skvělé počasí, takže hafani se při každé možné příležitosti koupali ve vodě, kterou měli na doskok od chatky. Týden jsme skvěle zakončili super zábavou na Poháru Komorník. Ačkoliv jsme se neumístili nijak vysoko, i tak jsme si to moc užili a myslím si, že naše skupinka by rozhodně vyhrála pohár za nejvysmátější partu lidí :) 

A na závěr moc děkuji Evičce Píchové, která pro nás tento tábor organizuje, "verbuje" skvělé výcvikáře a umožňuje nám se sejít v takto hojném počtu a strávit spolu skvělé chvíle. 

 


j
á a moji nejůžasnější chlupáči :)