WT Kostelní Střímelice 2010 třída L

V sobotu 6.11.2010 pořádal Retriever Klub v Kostelních Střimelicích Working Testy. Pro nás s Laruškou to byla poslední příležitost v tomto roce uspět v třídě L, a tak jsem nás přihlásila. V třídě L nastoupilo 21 pejsků s vůdci. Laruška i já jsem byly v pohodě a bylo to znát na vzájemné spolupráci. Laruška pracovala velmi pěkně (až na jeden ne úplně dobrý mark), spolehlivě a dle povelů. Nakonec jsme společně vybojovaly:

2. místo s 89 body ze 100 možných.

Moc děkujeme všem sponzorům za krásné dárky, organizátorům, pořadatelům a rozhodčím za skvěle připravené zkoušky v pěknám prostředí a nádherných terénech.

Všem kamarádům a spolustartujícím děkujeme za podporu, přátelskou atmosféru a také všem úspěšným gratulujeme!

Jmenovitě Zuzce , která prošla s Lexynkou v jeden den třídu E i L; Janě s Triny ke krásnému 4. místu v třídě E a hlavně našim parťákům z výcviku - Vlastě a Greenovi za krásné 6. místo v třídě L. A úplně největší gratulace patří Míše, která s Ferýskem vyhrála třídu S a to opravdu zaslouženě - poslední dvě disciplíny již probíhaly za tmy a nepříjemného deště. GRATULUJEME!

Během zkoušek nás doprovázel Lukáš s foťákem, takže se podařilo nafotit spousta krásných fotek, které si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Kompletní výsledky naleznete zde.

 

Na zkouškách nás ale čekalo ještě jedno velmi příjemné překvapení, přijela se zúčastnit Lařina sestřička Zina z Vojířovské myslivny, domácky Jenny. Jsme moc rádi, že jsme se mohli potkat. A jak jsme měli možnost vidět, tak sestřička je pracovně stejně nadaná jako naše Laruška - s přehledem prošla celou třídu E, takže moc gratulujeme. Navíc víme, že Jenny má také skvělé výsledky v RTG jako naše Lara a bráška Zik, tedy DKK i DLK 0/0!


Zina (Jenny) a Zita (Lara) z Vojířovské myslivny