WT Třebíč 2009

Dneska jsem se s Laruškou vydala na naše první WT E. Počasí nám přálo, bylo hezky pod mrakem, a tak pejskům nebylo horko. Zúčastnilo se poměrně dost pejsků - v naší třídě jich bylo celkem 8. My si vylosovaly číslo 6 a spadly jsme do druhé skupiny, která začínala s disciplínami na vodě a po splnění dvou disciplín jsme se přesouvali na druhé stanoviště, kde se plnily další dvě disciplíny na souši. Lara byla po celou dobu velmi "natěšená", na každou disciplínu se doslova klepala a já měla až obavu, aby mi to useděla, ale uchodily jsme všechno bez vodítka.
Bohužel "štěstí" nám nepřálo na poslední disciplíně "memory marking" ve vysoké trávě. Lara bohužel nedohledala spadlý dummy do vysoké trávy, a tak jsme nesplnily. Víme, že marking i dohledávky ve vysoké trávě jsou naše slabina, a tak máme co trénovat do příště. I tak jsem s Lary výkonem byla dneska velmi spokojená. Ze zkoušek jsme odjížděli spokojení a příjemně unavení.
Děkujeme organizátorům za výborně připravené zkoušky a již teď se těšíme na další!

Také máme spoustu fotografií z třídy E a L, takže Vám je nabízíme k nahlédnutí v naší fotogalerii. V případě, že by měl někdo z účastníků zájem o jejich zaslání, nechť nás kontaktuje na e-mail, případně si je může stáhnout z našich stránek.

Výsledky z WT najdete ZDE.