Zkoušky WT Konopiště

V sobotu 18.4.2009 se konaly na Konopišti zkoušky WT. Na zkoušky jsem doprovázela svoji kamarádku, která vedla do třídy E zlatého retrívra Alana z Jiřího zahrady. Napětí bylo veliké, protože nikdo ze soutěžících netušil, co si na něj rozhodčí připraví.

V den se zkoušely hned tři třídy - E, L a M. Celkově se přihlásilo poměrně dost soutěžících, a tak se přezkušování protáhlo na celý den. Ale stálo to za to. Celé zkoušky se nesly ve velmi přátelském duchu, pejsi byli dobře naladění a natěšení na práci. Pro vůdce bylo připraveno malé pohoštění, aby se mohli občerstvit a nabrat nové síly. Počasí také přálo, hlavně tedy pejskům, protože nebylo horko, bylo spíše pod mrakem.
Jsem velmi ráda, že jsem tuto akci mohla navštívit. Viděla jsem krásnou spolupráci mezi vůdci a svými čtyřnohými svěřenci. Hodně mi to dalo a ráda se pojedu podívat i na další takové akce.
Během dne jsme nafotili spoustu fotek, které můžete najít v naší fotogalerii a výsledky ze zkoušek můžete najít ZDE. Případní účastníci, kteří by si chtěli stáhnout fotky pro své potřeby, nechť mě kontaktují nebo si je mohou stáhnout také zde, kde je fotek o trochu více.