Poděkování

Na této straně bych chtěla poděkovat hned několika lidem:

Nejdříve svému partnerovi Lukášovi, který mě v pořízení prvního pejska podpořil a sám lásce k retrívrům propadl jako já. Je to právě on, kdo podporuje a toleruje moje neustálé úniky na výstavy, výcviky (kterých se sám účastní) a hlavně neustálé mluvení o pejsanech. MOC DĚKUJI!!

Moc bych touto cestou chtěla také poděkovat mým rodičům za dobrou výchovu, za vdělání, které mi poskytli a za to, že i oni si oblíbili naši smečku a v našem pejskařství nás podporují. Mám Vás ráda, děkuji!!

Veliké poděkování patří všem našim přátelům pejskařům, kteří nám pomáhali a nadále pomáhají a radí. Bez Vaší podpory bych nebyla tam, kde jsem teď. Děkuji a moc se těším na další setkání, spolupráci a společné akce!!

Jmenovitě:

Jmenovitě: bych chtěla poděkovat Janu Rackovi, který nám hodně pomohl v komunikaci s pejsky, pomohl nám hlavně s výchovou naše prvního labradora a je nám dobrým přítelem i nadále.


Dále veliké poděkování patří Mirce Květinové, která je nejen naší dobrou kamarádkou, ale také chovatelkou naší nejmladší Bocinky. Mirko moc děkuji za všechny rady a hlavně za tvé přátelství!!


Dále bych chtěla poděkovat manželům Ulmannovým, kteří nás přivedli na cestu loveckého výcviku retrívrů a pod jejich vedením jsem úspěšně složila své první OVVR s naším Maxíkem.


Díky goldenům jsem našla další skvělé lidi, kterým bych zde chtěla poděkovat. Je to Zuzka Tikalová (z Botičských Meandrů), Eva Hubíková (od Hradu Veveří) - obě se mě ujaly jako "slepce" ve světě zlatých retrívrů. Hodně mi radí a pomáhají. Moc děkuju, moc si toho vážím!!


V neposlední řadě veliké poděkování patří Míše Tomcové, která se nás ujala na poli pracovním a pomáhá nám s výcvikem našich chlupáčů, i když to s námi určitě nemá vůbec jednoduché! Míšo děkuju!!! 

Díky Míše Tomcové jsem poznala další spřízněnou duši - Vlastu Mošničkovou, která miluje goldeny stejně jako já, je to člověk do nepohody a jsem moc ráda, že je právě mojí kamarádkou. Vlasti, těším se na další společné zážitky!!!

 

Na závěr bych chtěla poděkovat celému týmu lékařů a ošetřovatelů na veterinární klinice HK VET, kde se nám starají o zdaví našich pejsků, vždy nám vyšli vstříc a moc nám pomohli i v těch nejnáročnějších situacích. MOC DĚKUJI!!!