Vitamínové doplňky pro psy

Během vývoje, dospívání, aktivního života i stáří pejsci potřebují doplňovat některé vitamíny, které prospívají jejich zdravému životu. Ačkoliv pejska krmíte kvalitním krmivem, může se stát, že onemocní, stane se mu úraz, případně chcete preventivně podpořit jeho zdravý život. Zde Vám předkládám několik takových přípravků, které jsem vyzkoušela a pomáhají.

Sirup Aptus Apto-Flex

Je to český patent, který velmi pozitivně působí na pohybový aparát psa. Sama s ním mám velmi dobré zkušenosti a po jeho vyzkoušení všechny ostatní tablety a prášky letěly do koše. 

Dávám jej štěňatům non stop až do prvních RTG snímků a po té pravidelnou kůru 3 měsíce dávat a 1 měsíc vynechat. Podpoří zdravý vývoj kloubů, snadno se užívá i malým štěňátkům a má velmi vysokou vstřebatelnost - až 95%.

Mimo to jej dávám našemu staršímu labradorovi, který má artrózu v ramenech a díky němu může opět běhat jako mladík.

Nasadili jsme jej také našemu Andrýskovi, který ve svých 7 měsících musel prodělat operaci kolene, tak abychom zmírnili důsledky operace a co možná minimalizovali riziko vzniku artrózy - povedlo se!

Müllerův sirup s echinaceou

Hlavně na podzim na naše pejsky všude číhá nebezpečí psincového kašle, problém je, že infekce je nejnebezpčnější, když pes ještě nekašle, proto si z jakékoliv psí akce můžeme tento nešvar dovézt. Proto v podzimních měsících svým půsm podávám tento sirup, který zesiluje jejich imunitu a obranyschopnost.

Snadno se užívá, protože hafanům velice chutná - dospělým psům 1x denně polévkovou lžíci.

Doporučuji kupovat variantu bez cukru.

Müllerův sirup s jitrocelem

Tento sirup je vhodný pejskům podávat v případě, že začnou kašlat. Usnadňuje vykašlávání, zvlhčuje kašel a ten pak není tolik dráždivý. 

Snadno se užívá, protože hafanům velice chutná - dospělým psům 3x denně polévkovou lžíci nejlépe po jídle.

Doporučuji kupovat variantu bez cukru.